Ing. Ivana Šabatová, Ph.D.

Ivana jako první v ČR vytvořila kurz připravující adepty na certifikaci OCEB Fundamental. Psal se rok 2012 a již měla za sebou bohatou a vzrušující kariéru, ve které se snoubilo její zaujetí světem IT a automatizací procesů s touhou poznávat nové věci a posunovat sebe i své okolí stále kupředu. Od té doby jejími kurzy u nás i v zahraničí prošlo několik stovek konzultantů, manažerů, analytiků a lidí dalších profesí, které Ivana nadchla pro heslo „Procesy nás baví!“.

„Můj taťka říká, že člověk by potřeboval tři životy. Jeden na to, aby se vše naučil, druhý, aby to použil v praxi a třetí k tomu, aby znalosti obohacené praxí předal dalším pokolením.“, cituje svůj vzor. „V IT dnes žijeme tak rychlým tempem, že nám nezbývá, než zvládnout všechny tři životy současně“. Studuje, pracuje a nabyté zkušenosti předává ve svých kurzech, přednáškách a publikacích. Je akreditovanou lektorkou ITIL®3/ITIL®4 a školitelkou kurzů procesního řízení a informační bezpečnosti. 

V sabi consulting Ivana především plní roli výkonného partnera pro oblast konzultačních projektů. Podporu celému týmu a hlavně našim klientům poskytuje na pevných základech svého technického a informatického vzdělání (vystudovala Technickou kybernetiku na Vysoké škole strojní a elektrotechnické v Plzni a v roce 2016 obhájila doktorát z aplikované informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze) a díky úspěšné mnohaleté praxi. Vedla významé a rozsáhlé projekty vývoje a implementace informačních systémů, procesního řízení a řízení IT služeb ve výrobních podnicích, obchodních organizacích, v globálních korporacích i ve veřejné správě. Získala certifikáty ITIL®3/ITIL®4 Foundation, ITIL® Service Operation, ITIL® Operational Support and Analysis, ISO 20000 Consultant, v oblasti marketingu CIMA-A . V roce 2015 byla Ivana oceněna druhým místem v soutěži Živnostník roku Hl. města Prahy České spořitelny a.s. Tato cena se stala impulsem k založení poradenské a vzdělávací společnosti sabi consulting s.r.o.

Více informací také najdete na http://cz.linkedin.com/in/sabatova

Ing. Diana Hrdličková

Diana vystudovala obor Informační systémy a technologie na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Svou bakalářskou a diplomovou práci zaměřila na procesní řízení, kterému se věnuje i v sabi consulting. Za podpory své mentorky Ivany Šabatové v rámci výzkumu řešila optimalizaci a automatizaci podnikových procesů. V sabi consulting působí jako business konzultantka pro malé, střední a velké organizace nejen v oblasti procesního managementu, ale také v oblasti managementu bezpečnosti informací dle požadavků ISO 27001 a TISAX.

Diana je nadšenou cestovatelkou a digitální nomádkou, ve volném čase provozuje geocaching a slézání svislých stěn.

Miroslav Škop

Míra vystudoval střední školu aplikované kybernetiky v Hradci Králové v oboru Virtuální grafika. Zajímal se o různé grafické a výtvarné formy umění a v roce 2013 vystavoval své práce v galerii Bernarda Bolzána v Těchobuzi. Od roku 2010 se zabývá grafickým designem a v roce 2016 nastoupil do firmy sabi-consulting na pozici grafika. Jeho hlavní náplní práce je umělecký a estetický dotyk ať už se jedná o školící materiály, prezentaci či drobnou grafiku jako ikony nebo bannery, které jsou nedílnou součástí každodenního fungování firmy.

Lucie Blažková

Lucie je studentkou na Provozně ekonomické fakultě na České zemědělské univerzitě. Její obor „Podnikání a administrativa“ si vybrala, protože má podnikatelského ducha a kreativita jí je blízká. V týmu lidí se cítí jako ryba ve vodě a nemá to nic společného s jejím znamením zvěrokruhu (též ryba). V sabi consulting působí jako marketingová specialistka a back office manager. Její náplní práce je správa sociální sítě LinkedIn a firemního webu, komunikace s dodavateli, pomoc s organizací otevřených školení a zajišťování hladkého chodu firmy.

Ve svém volném čase se Lucie věnuje latinskoamerickým tancům na soutěžní úrovni. Mimo parket ji můžete zahlédnout v knihovně anebo v parku na procházce.

Zůstaňte s námi

Adresa

Hodonínská 1090/4
141 00  PRAHA 4

sabi microHUB

sabi microHUB