Ing. Ivana Šabatová, Ph.D.

Ivana jako první v ČR vytvořila kurz připravující adepty na certifikaci OCEB Fundamental. Psal se rok 2012 a již měla za sebou bohatou a vzrušující kariéru, ve které se snoubilo její zaujetí světem IT a automatizací procesů s touhou poznávat nové věci a posunovat sebe i své okolí stále kupředu. Od té doby jejími kurzy u nás i v zahraničí prošlo několik stovek konzultantů, manažerů, analytiků a lidí dalších profesí, které Ivana nadchla pro heslo „Procesy nás baví!“.

„Můj taťka říká, že člověk by potřeboval tři životy. Jeden na to, aby se vše naučil, druhý, aby to použil v praxi a třetí k tomu, aby znalosti obohacené praxí předal dalším pokolením.“, cituje svůj vzor. „V IT dnes žijeme tak rychlým tempem, že nám nezbývá, než zvládnout všechny tři životy současně“. Studuje, pracuje a nabyté zkušenosti předává ve svých kurzech, přednáškách a publikacích. Je akreditovanou lektorkou ITIL®3/ITIL®4 a školitelkou kurzů procesního řízení a informační bezpečnosti. 

V sabi consulting Ivana především plní roli výkonného partnera pro oblast konzultačních projektů. Podporu celému týmu a hlavně našim klientům poskytuje na pevných základech svého technického a informatického vzdělání (vystudovala Technickou kybernetiku na Vysoké škole strojní a elektrotechnické v Plzni a v roce 2016 obhájila doktorát z aplikované informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze) a díky úspěšné mnohaleté praxi. Vedla významé a rozsáhlé projekty vývoje a implementace informačních systémů, procesního řízení a řízení IT služeb ve výrobních podnicích, obchodních organizacích, v globálních korporacích i ve veřejné správě. Získala certifikáty ITIL®3/ITIL®4 Foundation, ITIL® Service Operation, ITIL® Operational Support and Analysis, ISO 20000 Consultant, v oblasti marketingu CIMA-A . V roce 2015 byla Ivana oceněna druhým místem v soutěži Živnostník roku Hl. města Prahy České spořitelny a.s. Tato cena se stala impulsem k založení poradenské a vzdělávací společnosti sabi consulting s.r.o.

Více informací také najdete na http://cz.linkedin.com/in/sabatova