Podzimní smršť webinářů a školení!

Na podzim jsme si pro Vás připravili nálož našich stálic z oblasti školení, ale přidali jsme také novinky. Vybírat můžete jak z vícedenních školení, ale také i z krátkých webinářů/seminářů, které jsou pro zájemce zcela zdarma.
Na co se můžete těšit?


Na konci září představíme naši novinku, a to školení Business analýzy informačních systémů. Business analýza je velmi náročná a komplexní disciplína, která vyžaduje mnoho znalostí a dovedností, a tak jsme se rozhodli, že Vám s ní pomůžeme. Jaké úlohy musí dobrý business analytik zvládnout? To si řekneme na školení, které se koná 19.-21.9.! 

Tím ale září nekončí. Proběhne také již klasické školení Příprava na zkoušku OCEB 2 Fundamental a Modelování procesů v BPMN 2.0. Pokud Vám termín 5. 9. - 08. 09. 2022 nevyhovuje, nezoufejte. Vypsali jsme i online variantu, která se uskuteční v říjnu, a to v termínu 17. - 20. 10. 2022 prostřednictví MS Teams.

V říjnu se také budeme již každoročně účastnit Týdnu inovací. Vybírat můžete hned ze 2 aktuálních témat, které jsou pro přihlášené zcela zdarma:

Inspiromat sabicon - Jak vytvořit a poskytovat dokonalou službu? -> 7.10.2022
Inspiromat sabicon - Inovujte své procesy s BPMN 2.0 -> 14.10.2022

Více informací ohledně školení naleznete zde a pokud Vás zaujala spíše kratší varianta webinářů/seminářů, informace naleznete zde.  

Těšíme se na Vás!