Pozvánka na kurzy v 1.VOX a.s.

U nás v sabi consulting se pořád něco děje. V minulém týdnu jste se mohli zúčastnit v rámci týdne inovací našich inspirarativních seminářů inspiromat sabicon. 
Nyní bychom Vás rádi pozvali v rámci spolupráce se vzdělávací agenturou 1.VOX a.s. na další jedinečné kurzy. 


Těšit se můžete na spoustu zajímavých témat. 
  1. Chcete se dozvědět, jak najít a dobře aplikovat optimální způsoby měření práce ve vaší organizaci? Přihlaste se na kurz KPI – jak měřit efektivitu výkonu?

  2. Chcete využívat některý z typů elektronických podpisů, ale nevíte přesně jak? Bojíte se, že Váš elektornický podpis někdo zneužije, a tak jej raději vůbec nevyužíváte? Pokud Vás tato problematika zajímá, neváhejte se přihlásit na kurz: Elektornický podpis tajemství zbavený 

  3. Jste personalista či firemní IT specialista a máte na starost IT systémy a IT bezpečnost? Pak je kurz Využití IT systémů v personální práci ten pravý pro Vás! Získáte komplexní informace o možnostech personálních IT systémů, jejich variantách a využití.

  4. Seznamte se v rámci kurzu Procesní řízení pro manažery se základy procesních přístupů. Dozvíte se, jaké jsou principy procesního řízení, jeho klíčové role a odpovědnosti. 

Budeme rádi, pokud se s Vámi setkáme na těchto kurzech.